Jak vysokou půjčku můžu čerpat?

Výši půjčky si přizpůsobíte přesně podle vašich potřeb. Pokud vám stačí méně, můžete čerpat půjčku již od 500 Kč. Nejvíce vám půjčíme 10 000 Kč.

Jak dlouhá je doba splatnosti?

Stejně jako výši půjčky, pak i splatnost si flexibilně nastavíte podle toho, jak vám nejlépe vyhovuje. Půjčku můžete splatit už první den od čerpání financí. Nejpozději lze půjčku splatit po 30 dnech.

Potřebuji k sjednání ručitele?

U mikroúvěrů do 4 500 Kč nepotřebujete fyzického ručitele, ani zástavu hmotným majetkem.

Kdy a jakou formou obdržím peníze?

Finance obdržíte nejpozději do druhého dne od schválení převodem na váš bankovní účet. Častokrát však dostanete peníze ještě tentýž den.

Dostanu půjčku, když nemám bankovní účet?

Bohužel, když nevlastníte bankovní účet, nemůžeme vám finance zaslat.

Je překážkou, když jsem veden/a v registru dlužníků?

Ve Fér půjčce při schvalování mikroúvěrů nekontrolujeme registr dlužníků. Pokud máte v registru záznam, nebude mít vliv na schvalování žádosti. Zároveň budete mít stejně výhodné podmínky jako ostatní žadatelé.

Musím dokládat výši příjmů?

U Fér půjčky nemusíte složitě dokládat výši vašich příjmů a ztrácet tak drahocenný čas. Postačí nám, když disponujete pravidelným příjmem, který v žádosti uvedete.

Existují podmínky, které jako žadatel musím splnit?

Fér půjčka neklade na své klienty žádné velké a hlavně omezující podmínky. Na rozdíl od jiných bankovních či nebankovních společností nepožadujeme dokládání měsíčních příjmů, ani ručitele nebo zástavu majetku. Jedinými podmínkami jsou pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt v České republice a věk vyšší než 18 let.

Proč zvolit právě Fér půjčku?

Na rozdíl od jiných společností poskytuje Fér půjčka pro všechny stejné a férové podmínky. Nemáme žádné skryté poplatky, ani omezující podmínky. Zároveň nabízíme nejvýhodnější úrok na trhu a žádosti schvalujeme okamžitě.

Co o nás říkají klienti?

Chci si zažádat o půjčku

TOPlist
Nestačí vám 10 000 Kč? Půjčte si až 500 000 Kč!Chci půjčku až 500 000 Kč
+